Regeneračný krém na VLASY obsahuje minerálne látky, multivitamíny, olej z kukuričných klíčkov a borovicový olej, ktoré zmierňujú tvorbu lupín, regenerujú suché lámavé vlasy a podporujú ich rast. Krém na VLASY účinne aktivuje oslabené korienky a dodá vlasom prirodzený lesk a pružnosť. Pre optimálnu starostlivosť 20-30 min pred umytím vmasírujeme krém do vlasovej pokožky a vlasy umyjeme THERMAL ŠAMPÓNOM.

6.00 s DPH

Popis

  • je vyrobený na základe najmodernejších zásad liečebnej kozmetiky. Obsahuje mineráIne látky, víno, pšeničné proteíny, vitamíny skupiny B a vitamín E, olej z kukuričných klíčkov, borovicový olej. Jemný krémový základ, ktorého účinné látky sú metaloproteíny, má optimálne pH a je vhodný aj pre detských a citlivých pacientov. Zmierňuje tvorbu lupín, regeneruje suché, lámavé vlasy a vlasy poškodené nevhodným kozmetickým ošetrením. Vyživuje vlasy a vlasovú pokožku.
  • Thermal vlasový krém je intenzívna kúra, ktorá aktivuje oslabené vlasové korienky, dodáva im novú energiu a výživu. Podporuje rast vlasov. Pravidelné používanie tohto krému v kombinácii s Thermal šampónom vráti výživné látky Vašim vlasom, dodá im prirodzený lesk, pružnos a spevní Váš účes. Predchádza dedičnému rednutiu a vypadávaniu vlasov. Klinickými skúškami bol preukázaný dobrý účinok krému pri diagnózach Seborhoae sicca, Psoriassis capitis, Seborhoae dermatitis a Alopecia, elfium, hlavne pri tvorbe mastných a silných nánosov šupín, svrbení pokožky a pod.

Použitie:

krém sa aplikuje pred umytím vlasov starostlivým vtieraním do pokožky hlavy a vlasov po predchádzajúcom navlhčení. Krém necháme pôsobi 20 – 30 min. aj viac. Potom si vlasy umyjeme Thermal šampónom. Jedna liečebná kúra sa skladá z 2 ks krémov a jedného šampónu. Krém môžete používa príležitostne, alebo vo forme kúry v kombinácii s Thermal šampónom a to najlepšie 2 x týždenne, podľa možnosti aj denne. Po 2 týždennej prestávke kúru môžete opakovať.

Balenie: 75 g v tube.